O nas

Nasza firma powstała w 2007 roku.

Od początku zajmujemy się handlem materiałów i wyrobów ze stali odpornych na korozję. Stale zwiększamy nasze stany magazynowe. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług dla branży mleczarskiej, spożywczej i wodociągowej, które pomaga na co dzień skutecznie rozwiązywać problemy naszych Klientów.

Wyróżnia nas:

icon3

indywidualne podejście do każdego klienta

icon3

jakość i konkurencyjna cena

icon3

kompleksowość obsługi

Usługi realizujemy w sposób kompleksowy:

od fachowego doradztwa i projektu, poprzez dostawę materiałów do wykonawstwa i montażu w miejscu wskazanym przez Odbiorcę.
Dzięki starannemu wykonaniu naszych produktów (wewnątrz lub na zewnątrz budynku), Państwa dom lub firma zyska większe bezpieczeństwo, estetykę i atrakcyjny wygląd. Cechuje nas elastyczność i gospodarność w działaniu. Realizujemy zamówienia według Państwa projektów lub według naszej propozycji.

Służymy fachową poradą w wyborze i wykonaniu zleconych nam prac. Udostępniamy zdjęcia i rysunki elementów ozdobnych, które można zastosować w Państwa projektach. Dzięki połączeniu czterech grup asortymentowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej: wyrobów hutniczych, armatury przemysłowej, elementów złącznych i osprzętu żeglarskego – nasi odbiorcy zyskują unikatową możliwość kompletnego zaopatrzenia w materiały, surowce i urządzenia do budowy i remontów specjalistycznych rozwiązań stosowanych w większości gałęzi przemysłu.

Anox

Naszym doświadczeniem służymy każdemu kto się do nas zwróci.

Najkrótsze z możliwych terminy realizacji oraz najwyższa jakość, przy konkurencyjnych cenach – to nasze priorytety, o które dbamy najbardziej. Działamy nieszablonowo i niezwykle skutecznie – czego kolejnym potwierdzeniem jest długa lista referencyjna Firm dla których mieliśmy przyjemność świadczyć usługi i z którymi w dalszym ciągu współpracujemy.

Posiadamy duże grono zadowolonych klientów i odbiorców usług.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do składania zapytań.

Close Menu