O nas

Sprzedawca artykułów ze stali nierdzewnej – o firmie Anox

Anox to firma działająca nieprzerwanie od 2007 roku. Specjalizujemy się w handlu materiałów i wyrobów ze stali odpornej na korozję. Nieustannie śledzimy zachodzące na rynku zmiany, obserwujemy potrzeby naszych klientów i na tej podstawie dostosowujemy swój asortyment. Stale poszerzamy nasz asortyment, by trafiać do jak najszerszego grona odbiorców. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, olbrzymią wiedzą oraz zaangażowaniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by skutecznie rozwiązywać problemy naszych Klientów. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oraz… konkurencyjnych cen. Działamy sprawnie, skutecznie i precyzyjnie. Doskonałym potwierdzeniem doskonałych efektów naszych prac jest długa lista referencji otrzymanych od firm, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Szeroki zakres produktów i usług

Jesteśmy elastyczni i dostosowani do potrzeb klienta. Działamy nieszablonowo, w związku z czym zapewniamy bogaty wybór stalowych produktów, w tym także cieszące się olbrzymią popularnością kształtki nierdzewne. Ponadto, oferujemy również szeroki zakres usług, w tym między innymi szkiełkowanie. Indywidualne podejście to pewność, że każdy klient zostanie obsłużony w taki sposób, który pozwoli w pełni osiągnąć jego zadowolenie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyróżnia nas:

icon3

indywidualne podejście do każdego klienta

icon3

jakość i konkurencyjna cena

icon3

kompleksowość obsługi

Usługi realizujemy w sposób kompleksowy:

od fachowego doradztwa i projektu, poprzez dostawę materiałów do wykonawstwa i montażu w miejscu wskazanym przez Odbiorcę.
Dzięki starannemu wykonaniu naszych produktów (wewnątrz lub na zewnątrz budynku), Państwa dom lub firma zyska większe bezpieczeństwo, estetykę i atrakcyjny wygląd. Cechuje nas elastyczność i gospodarność w działaniu. Realizujemy zamówienia według Państwa projektów lub według naszej propozycji.

Służymy fachową poradą w wyborze i wykonaniu zleconych nam prac. Udostępniamy zdjęcia i rysunki elementów ozdobnych, które można zastosować w Państwa projektach. Dzięki połączeniu czterech grup asortymentowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej: wyrobów hutniczych, armatury przemysłowej, elementów złącznych i osprzętu żeglarskego – nasi odbiorcy zyskują unikatową możliwość kompletnego zaopatrzenia w materiały, surowce i urządzenia do budowy i remontów specjalistycznych rozwiązań stosowanych w większości gałęzi przemysłu.

Anox

Naszym doświadczeniem służymy każdemu kto się do nas zwróci.

Najkrótsze z możliwych terminy realizacji oraz najwyższa jakość, przy konkurencyjnych cenach – to nasze priorytety, o które dbamy najbardziej. Działamy nieszablonowo i niezwykle skutecznie – czego kolejnym potwierdzeniem jest długa lista referencyjna Firm dla których mieliśmy przyjemność świadczyć usługi i z którymi w dalszym ciągu współpracujemy.

Posiadamy duże grono zadowolonych klientów i odbiorców usług.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do składania zapytań.

Close Menu